B2B spolupráca

Spolupráca B2B

V dnešnej digitálnej dobe je dostupnosť tovarov neobmedzená a zákazníci majú nespočetne možností nakupovania v online priestore. Z tohto dôvodu sa snažíme profilovať našu spoločnosť ako dbajúcu na vysokú kvalitu produktov, kde prebieha vždy osobitné schvaľovanie pri zaradení do predaja, ako aj nadštandardné služby pre našich klientov. V rámci našej obchodnej stratégie by sme radi ponúkli aj Vašej spoločnosti možnosť veľkoobchodnej spolupráce na úrovni B2B. Hlavnými piliermi v tomto prípade sú pre nás spoľahlivosť, otvorenosť a profesionalita. Naším partnerom poskytujeme individuálny prístup a osobitnú starostlivosť pri vybavení každej požiadavky. Samozrejmosťou pre Vás pripravené B2B konto s natavenou zľavou pre všetok nami predávaný sortiment.

Služby

Pre našich partnerov poskytujeme komplexné služby od poradenstva, úprav a výroby na mieru podľa požiadaviek, osobný prístup až po pridelenie obchodného zástupcu. V prípade potreby zapojenia tretej strany na vytvorenie dizajnového konceptu alebo 3D návrhu spolupracujeme s viacerými dizajnérmi a vieme Vám Vašu predstavu spoločne pretaviť do reality. Taktiež v prípade špeciálnych požiadaviek napríklad na tovar, ktorý štandardne neponúkame vieme zabezpečiť spoluprácu v rámci našich dodávateľov alebo partnerov.

Ako to funguje ?

V rámci vybudovania pevnej a dlhodobej spolupráce uprednostňujeme osobný kontakt, preto na začiatku vás prosíme aby ste nás kontaktovali na mail business@noblese.sk. Všetko radi vysvetlíme osobne a podmienky našej spolupráce si nastavíme a upravíme vždy podľa individuálnej dohody. Naším prvotným cieľom, je vždy spokojnosť zákazníka až následne predaj. Preto si zakladáme na dlhodobých, korektných, otvorených, profesionálnych a možno povedať až rodinných vzťahoch. Pevne veríme, že dôveru, ktorú do nás vložíte, dokážeme pretvoriť na Vašu maximálnu spokojnosť.

 

 

noblese-logo_full