O nás

Naša rodinná spoločnosť NOBLESE-EU s.r.o. je budovaná na základe dlhoročných skúseností v oblasti online predaja so zameraním na internetový predaj najkvalitnejších bytových doplnkov a bytového textilu širokej verejnosti, nielen v Slovenskej  a Českej republike, ale aj v rámci trhu Európskej únie. 

Medzi hlavné piliere našej spoločnosti patria dlhodobé, pevné, profesionálne obchodné vzťahy a kvalita produktov, s cieľom dosiahnutia maximálnej spokojnosti našich zákazníkov, a to nie len s produktom ako takým, ale aj celkovým servisom s ním spojeným. Prinášame Vám široký výber doplnkov a textilu najvyššej kvality vo veľmi priaznivých cenách tak, aby sme uspokojili každého, i toho najnáročnejšieho, záujemcu. 

Popísaný koncept je postavený najmä na primárnej spolupráci priamo s výrobcami, s ktorými sa snažíme v každodennej interakcii implementovať aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Kvalita je slovom predstavujúcim pre nás základ podnikania. Dominantnú časť tovaru máme k dispozícii na sklade, aby sme boli čo najbližšie k Vašim požiadavkám, a mohli tak uspokojiť Vaše rozhodnutie nakúpiť u nás čo najrýchlejšie. Pevne veríme, že budete dlhodobo s našimi výrobkami spokojní a radi sa budete na naše stránky vracať, vrátane Vašich priateľov či známych.

 

 

noblese-logo_full