Použite kód LETO15 a využite zľavu -15% na všetky Poháre, Kvetináče (vrátane stojanov), Exteriérové ​​svietidlá a Lampáše.

O nás

Naša rodinná spoločnosť NOBLESE-EU s.r.o. je budovaná na základe dlhoročných skúseností v oblasti online predaja so zameraním na internetový predaj najkvalitnejších bytových doplnkov, bytového textilu, skla a svietidiel. Zameriavame sa nie len na širokú verejnosť, ale aj na firmy a našich veľkoobchodných partnerov v rámci Slovenskej a Českej republiky, v neposlednom rade aj v rámci trhu Európskej únie. 

Medzi hlavné piliere našej spoločnosti patria dlhodobé, pevné, profesionálne obchodné vzťahy a kvalita produktov, s cieľom dosiahnutia maximálnej spokojnosti našich zákazníkov, a to nie len s produktom ako takým, ale aj celkovým servisom s ním spojeným. Prinášame Vám široký výber doplnkov, svietidiel, skla a textilu najvyššej kvality vo veľmi priaznivých cenách tak, aby sme uspokojili každého, i toho najnáročnejšieho z vás. 

Náš koncept je postavený najmä na primárnej spolupráci priamo s výrobcami, s ktorými sa snažíme v každodennej interakcii implementovať aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov za účelom zlepšenia našich produktov a služieb. Kvalita je slovom predstavujúcim pre nás základ správneho fungovania firmy. Dominantnú časť tovaru máme k dispozícii na sklade, aby sme boli čo najbližšie k vašim požiadavkám a mohli tak uspokojiť vaše rozhodnutie nakúpiť u nás čo najrýchlejšie. Pevne veríme, že budete dlhodobo s našimi výrobkami spokojní a radi sa budete na naše stránky vracať, vrátane Vašich priateľov či známych.

 

 

noblese-logo_full