Pripravili sme si pre vás jesenné zľavy do výšky 15% na všetok tovar. Viac info na homepage v sekcii jesenné zľavy. Pre veľký záujem sme pre vás akciu predĺžili až do 30.9.2023

Jesenné zľavy

Vážení zákazníci, pripravili sme si pre vás jesennú nádielku zliav. Celkové zľavy sa vyšplhajú až na 15%. Garantujeme vám, že zľavy sú reálne a pred zľavovou akciou nedošlo k umelému navýšeniu cien ako to robí veľa e-shopov.

Podmienky uplatnenia zľavy:

1. Registrácia (prihlásenie) - Pri registrácii alebo pri prihlásení cez Facebook alebo Google dostanete od nás zľavu 3%, ktorá bude automaticky zobrazená u všetkých produktov. Jedná sa o dlhodobý projekt zliav, viac informácii v sekcii vernostný program.

2. Využitie zľavových kódov JESEN 50 a JESEN 150 - Na začiatok jesene sme si pre vás pripravili zľavové kupóny, ktoré sú rozdelené na hlavné 2 sekcie:

  • Nákup nad 50€ - Pri nákupe nad 50€ máte dostupný zľavový kód JESEN 50. Znamená to, že dostanete 7% zľavu na všetok tovar, stačí sa prihlásiť a ďalšie 3% zľavy sú vaše. Celková zľava dosiahne výšku 10% na všetok tovar.
  • Nákup nad 150€ - Pri nákupe nad 150€ máte dostupný zľavový kód JESEN 150. Znamená to, že dostanete 12% zľavu na všetok tovar, stačí sa prihlásiť a ďalšie 3% zľavy sú vaše. Celková zľava dosiahne výšku 15% na všetok tovar.

Pre veľký záujem sme predĺžili trvanie kampane až do 30.9.2023. Tešíme sa s vami.

Zľava sa netýka B2B spolupráce ktoré majú dohodnuté individuálne podmienky.

  

noblese-logo_full